Evcil Hayvanlarımız İçin Neden Naturel Ürünler?

Bir zamanlar insanlar kedi ve köpekleri için yaşadıkları yerde verecek herhangi özel bir yiyecek bulamıyorlardı.insanlar hayvanları kürklü yabancılar olarak görüyorlardı.ama şimdi değişti artık onlar ailenin bir bireyi haline geldiler ve insanlar artık onları böyle kabul ediyorlar.

Zaman ilerledikçe gelişen çevre şartlarından dolayı insanlar kendileri ve aileleri için doğal beslenme ve doğal ürünlere yönelmeye başladılar.aynı şey beraber yaşadıkları kürklü dostları içinde geçerli oldu,ve doğal ürünler hem insanlar hem de dostları için yaşam kaynağı olmaya başladı.NaturelVet’in misyonu sadece doğal ürünler ile sağlıklı,güvenli,konforlu,ve keyifli yardımcı ürünler sunmak oldu.peki neden doğal beslenmek;


•  Daha kaliteli ve daha iyi malzemeler. Büyük rahatlık olduğunu bilmek gerekir, bilinen maddeler yerine güvenebileceğiniz telaffuz edilemeyen yapay malzemelerin evcil hayvanınızın ürünlerinde yer alacak.


•  Bu yenileme ve sürdürülebilirlik doğal malzemeler kullanarak kırılgan çevre üzerindeki yer yükünü azaltır.


•  Hayvanlarda diyabet,kanser,karaciğer ve böbrek hastalıkları gibi uzun yıllar duyulmamış hastalıklar gelişmekte ve sahipleri de bunların evcil hayvanlarının sağlığı için zararlı olduğunu bilmektedir.bunların kaynağı olarak ta yapay katkı maddelerinin olduğuna inanmaktadır.


•  Ve her zaman bir ‘öze dönüş’ şekillenecektir.

Doğal maddeler,toprak bize ne verdiyse kullanmaktır.Milyonlarca yıldır bitkiler çevrelerine uyum vermektedir.,

Bitkiler kuraklık,güneş ve olumsuz hava koşullarına dayanmak için kendileri su depolamış,gizlenmiş ve renk değiştirerek savunma mekanizması geliştirmişlerdir.Onlar sıcaklık, donma ,rüzgar,kuraklık ve sellere dayanacak şekilde evrimleşmişlerdir.yaklaşık yüzyıl öncesine kadar bitkiler insan gıda,barınma,ilaç ve kişisel bakım ürünlerinin ana kaynağıydı.Burada bitkiler bizim için en iyi arkadaş olarak günlük sorunları ve sorunlara çözümler sunmaya devam etmektedirler.

Bizler biliyoruz doğal ürünler her kez için olmaya bilir ama bir gün mutlaka doğala dönüş yaşanacaktır.Bu yüzden doğal ürünler ve faydalarını mutlaka okuyun. Biliyoruz okuyan çok insan var.